Про це повідомив голова Обласного благодійного фонду «Повернення до життя» Олександр Остапов під час сьогоднішньої зустрічі з харківськими колегами, які приїхали до Кропивницького переймати досвід роботи в сфері зменшення шкоди від наркоманії.
«Згідно з офіційною статистикою Кіровоградського обласного наркологічного диспансеру, пік наркотизації молоді спостерігався у 90-их роках. Потім почався поступовий спад, найнижчі показники припадають на 2005-2007 роки. З 2011 року ці показники почали зростати, а починаючи з 2014 року – стрімко пішли вгору», – зазначив Олександр Остапов.
Голова благодійного фонду пов’язує це з початком війни, погіршенням економічної та соціальної ситуації в країні, а також із нечіткою наркополітикою держави.
«По-перше, немає чіткої політики держави щодо профілактики і боротьби з наркоманією, також позначається соціальна напруга, яка завжди проявляє себе в складних економічних умовах, значною мірою пов’язаних із війною на Сході країни. Всі ці фактори зійшлися на одному відтинку історії і дають такий результат», – сказав він.
«До нас сьогодні також звертаються багато хлопців, які повернулися з АТО, які в тих умовах почали вперше вживати наркотики», – зауважив голова фонду.
Довідково: ОБФ «Повернення до життя» працює над зменшенням шкоди від наркоманії.
Підписуйтесь на нас у Facebook, Telegram, Youtube, Instagram. Сподобалася стаття? Пошир її на своїй сторінці: