Англійська є однією з найпоширеніших та найпопулярніших мов у світі. Якщо ви вирішили опановувати саме цю іноземну, що є дуже вдалим рішенням, не зайвим буде знати хоча б деяку інформацію щодо рівнів її володіння.
Далі в статті ми розповімо про основні рівні англійської мови та яким критеріям вони відповідають. Це, зокрема, допоможе вам відстежувати ваш прогрес під час опанування іноземної та додасть стимулу рухатися вперед.
Рівні володіння англійською
Першим в умовному списку є початковий рівень (англійською «Beginner»). Цей рівень стосується тих, хто тільки починає вивчати англійську. На цьому етапі опановують основи граматики та словниковий запас для щоденного спілкування, наприклад, вітання, назви предметів тощо.
Наступним є базовий рівень («Elementary»). Якщо коротко, то людина має базові навички володіння англійською, розуміє деякі фрази, а словниковий запас складає щонайменше 1000 слів.
Далі йдуть наступні рівні:
- Розмовний («Pre-Intermediate»).
Людина володіє базовою граматикою та повсякденною лексикою, словниковий запас складає в середньому 1400-1800 слів. Водночас розуміє нескладні діалоги та навіть може вести тривалі діалоги на деякі нескладні теми.
- Середній («Intermediate»).
На цьому рівні студенти розвивають свої навички читання, письма, слухання і спілкування. Вони вивчають більше граматичних правил та розширюють свій словниковий запас, щоб спілкуватися більш ефективно в різних ситуаціях. Словниковий запас: 2000-2500 слів.
- Вище середнього («Upper-Intermediate»).
На цьому рівні студенти вивчають складніші теми, зокрема ділову англійську мову, академічний стиль письма і розмови, а також культурні аспекти мови. Словниковий запас – 3000-4000 слів.
- Просунутий («Advanced»).
Студенти, які досягли цього рівня, здатні спілкуватися англійською мовою на високому рівні. Вони розуміють складні тексти, висловлюють свої думки докладно і точно, і можуть працювати в англомовних середовищах. Запас слів: 4000-6000 слів
Виокремлюють також і рівень під назвою «Вільне володіння англійською» («Proficiency»). Простими словами – людина з таким рівнем вважається носієм мови, хоча можуть виникати деякі складнощі культурного характеру (до прикладу, якусь цитату з книги чи шоу).
Різні рівні володіння англійською мовою відкривають перед нами безліч можливостей у її вивченні, кар’єрному рості та спілкуванні без мовних бар’єрів. Незалежно від вашої мети, важливо визначити свій поточний рівень і працювати над його покращенням. Опанована англійська – це завжди цінна навичка в нинішніх умовах, яка відкриває чимало шляхів до якісної освіти чи успішної кар’єри, не кажу вже про можливість вільно спілкуватися, перебуваючи за кордоном.
Реклама
Підписуйтесь на нас у Facebook, Telegram, Youtube, Instagram. Сподобалася стаття? Пошир її на своїй сторінці: