Аліна Кабузан до повномасштабного вторгнення жила у Шостці Сумської області. Тоді жінка ще не замислювалась про власну справу. Через війну сім’я вимушено переїхала в Кропивницький. Тут завела собаку породи шпіц. Після цього в Аліни виникла ідея створити власний грумінг-салон, де фахівці надавали б високоякісні послуги хвостатим. Відкрити бізнес допоміг грант від держави.
Про це Без купюр розповіли в Кіровоградському обласному центрі зайнятості.
“Коли я тільки переїхала, а це було на початку воєнних дій, емоційно було дуже важко, бо батьки залишилися у Шостці, а зв’язку деякий час не було. Щоб подолати постійний стрес і нервову напругу, ми з чоловіком вирішили взяти собачку породи шпіц. Далі постало питання належного догляду за нашим улюбленцем. Але той варіант, що я знайшла у місті, мені не підходив, бо я не могла спостерігати, що саме роблять з моєю собакою протягом процедур. Якось у Києві ми відвідали грумінг-салон, тоді й прийшла ідея створити такий у Кропивницькому”, – розповіла Аліна Ігорівна.
Далі переселенка подала заяву на участь в урядовій програмі, щоб отримати грант на власну справу. Бізнес-ідея полягала у відкритті грумінг-салону для спеціалізованого догляду за домашніми улюбленцями – собаками й котами, де фахівці надавали б високоякісні послуги. Для втілення проєкту треба було придбати дороге обладнання й матеріали. У цьому допоміг грант, який Аліна виграла.
За словами грантерки, важлива складова процесу догляду за тваринами – можливість відеоспостереження за усіма процедурами. Тому в салоні підприємиці власники можуть спостерігати за своїми улюбленцями через камери відеонагляду в зоні очікування. Грантерка впевнена, що така висока якість сервісу, комфорт і спокій буде неодмінно цінуватись.
“Завдяки проходженню відповідних курсів, я й сама обізнана у процесах та стандартах обслуговування собак, адже у свій час відвідала багато різних грумінг-салонів. Це дало мені уявлення про розвиток власного бізнесу і цінний досвід. Ми в своїй роботі аналізуємо можливості для покращення і розширення видів послуг, вдосконалення навичок фахівців та розвитку відносин з клієнтами. Адже запити бувають різні. Так, прикладом, для власників тварин, які беруть участь у виставках, змаганнях і конкурсах, дуже важливо, щоб їх улюбленці виглядали максимально доглянутими та естетично привабливими. Водночас є певні породи, які вимагають ретельного догляду та регулярного проведення косметичних процедур. У нас комфортний та безпечний простір. Індивідуальний підхід до кожної тваринки – ніяких стресів і напруги, тільки релакс і чудовий результат на виході. Тож наразі я можу втілювати свою мрію у життя і робити те, що люблю”, – підкреслила підприємиця.
Вже сьогодні грантерка працевлаштувала двох людей – менеджера та перукаря собак (грумера). Підприємницька діяльність поступово набирає обертів. Аліна не планує зупинятися та думає над створенням мережі грумінг-салонів під власною торговою маркою, розглядає варіант продажу франшизи.
Підписуйтесь на нас у Facebook, Telegram, Youtube, Instagram. Сподобалася стаття? Пошир її на своїй сторінці: