У Кіровоградському обласному краєзнавчому музеї завершилася експозиція виставки “Волонтерський крафт задля Перемоги”, на якій була представлена продукція волонтерів області, що стала в пригоді ЗСУ. Це одяг, їжа, військові девайси та інше. Частина експозиції залишиться у музеї, нею доповнять виставку російсько-української війни.
Про це “Без купюр” розповіли організатори виставки – КОО ВГО “Асоціація сприяння самоорганізації населення”.
– Те, що ми робимо зараз — це можливість зафіксувати в історії неймовірний внесок волонтерів, який насправді вони самі недооцінюють. Волонтерські організації трансформували свою діяльність у професійні підприємства, які роблять надзвичайно якісну продукцію, яку спрямовують для допомоги тим, хто цього потребує і зокрема для ЗСУ. Виставка — це ще одна можливість привернути увагу громадськості до волонтерського руху у нас в регіоні, — каже комунікаційниця КОО ВГО “АССН” Світлана Дубина.
За словами директора Кіровоградського обласного краєзнавчого музею Бориса Шевченка, сьогодні, в умовах відкритої зовнішньої агресії з боку росії, українські волонтери роблять все можливе, аби всебічно підтримати наших воїнів-захисників.
– Такі виставки варто організовувати й проводити, адже це важливий період нашої історії, який маємо зафіксувати. Частина експозиції залишиться у музеї, нею доповнять виставку російсько-української війни. Сподіваємося на подальшу співпрацю із командою КОО ВГО «АССН», адже завдяки спільним зусиллями ми разом можемо реалізовувати проєкти спрямовані на підтримку та популяризацію волонтерської справи в Кіровоградській області, — зауважив Борис Шевченко.
Дуже важливо фіксувати події всередині країни під час повномасштабної війни на думку волонтерки Тетяни Педорук БО БФ “Варгус” (Знам’янська ТГ).
– Діяльність волонтерського суспільства черговий доказ того що ми ідентифікуємо себе українцями й свідомо виборюємо незалежність кордонів нашої держави! Велика честь бути частиною волонтерського руху, — зазначила Тетяна.
Підписуйтесь на нас у Facebook, Telegram, Youtube, Instagram. Сподобалася стаття? Пошир її на своїй сторінці: