У свіжому інтерв’ю з Incrypted Вадим Груша, співзасновник та керівник українського криптовалютного гаманця Trustee Plus, поділився деталями майбутнього запуску фірмового токена компанії.
Ця ініціатива може стати значущим кроком для проєкту, особливо з огляду на зростаючу популярність ідеї ретродропів у криптоспільноті (одним з останніх є aptos token). Ретродропи передбачають винагороду користувачів за їхню довготривалу взаємодію з продуктом, у цьому випадку — токенами Trustee Plus.
Груша зазначив, що створення токена є великим проєктом, на реалізацію якого піде чимало часу та зусиль з боку команди. Він наголосив, що наразі основна увага команди зосереджена на розвитку існуючого продукту, але робота над токеном розпочнеться, як тільки з’явиться така можливість.
Для користувачів, які зацікавлені в участі в ретродропі, важливо активно користуватися продуктом. Це означає створення облікового запису в гаманці Trustee Plus, поповнення його різними криптовалютами, реєстрацію платіжної картки в додатку та прив’язку до неї однієї з підтримуваних валют (наприклад, BTC, ETH, USDT).
Також варто додати свою платіжну картку до Apple Pay або Google Pay для зручності розрахунків та використовувати її для оплати там, де є банківські термінали, наприклад, для купівлі продуктів.
Крім того, реферальна програма компанії вже зараз, до початку аірдропу, дає можливість запрошувати друзів та отримувати винагороди за їхні транзакції.
Груша також висловив думку, що токен може використовуватися не тільки для отримання кешбеку, а й для доступу до додаткових послуг, таких як стейкінг, субакаунти та випуск платіжних карток. За його словами, успіх токена буде тісно пов’язаний з розвитком компанії.
Наостанок, Trustee Plus прагне зробити використання криптовалют якомога зручнішим і доступнішим для своїх користувачів, надаючи інноваційний криптогаманець із функцією платіжної картки, що дозволяє здійснювати платежі та знімати готівку через банківські термінали та банкомати з NFC.
РЕКЛАМА
Підписуйтесь на нас у Facebook, Telegram, Youtube, Instagram. Сподобалася стаття? Пошир її на своїй сторінці: