У межах «Творчої майстерні «Баби Єльки» в Кропивницькому щомісяця проходитиме майстерклас для родин воїнів, ветеранів і полеглих Героїв.
Про це повідомляє Етнолаболаторія “Баби Єльки”.
“Вибійка – стародавнє мистецтво декорування, яке застосовували ще за часів Київської Русі. На той час дозволити собі таке оздоблення тканин могли тільки представники знаті. Найбільшої поширеності в Україні вибійка набула в 19 столітті. Переважно це були рослинні орнаменти, які варіювалися залежно від регіонів. Команда Баби Єльки під час експедицій Кропивниччиною знайшла вибійчані рушники й фіранки. Це надихнуло нас на створення власних вибійок – на основі візуренків зі старовинних рушників і сорочок. Цю ідею втілив у життя Костянтин Данильченко – юрист за освітою і митець за покликом серця. Він – засновник творчої майстерні “Будяк кучерявий” та майстер вибійки, який прикрасив сотні хусток та шемагів, один із яких для колишнього головкома ЗСУ Валерія Залужного”, – йдеться в повідомленні.
В межах «Творчої майстерні «Баби Єльки» Костянтин щомісяця проводитиме один майстерклас для родин воїнів, ветеранів і полеглих Героїв. Оскільки кількість місць визначається можливостями площ Етнолаболаторії, то потрапити на майстерклас можна за попереднім записом: 0502649556.
Підписуйтесь на нас у Facebook, Telegram, Youtube, Instagram. Сподобалася стаття? Пошир її на своїй сторінці: