Учора, 11 лютого, Ленінський райсуд Кропивницького обрав запобіжний захід у вигляді тримання під вартою протягом двох місяців начальнику Кіровоградського районного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Кіровоградській області Олександру Павловському. Також суд визначив йому заставу у розмірі 96 тисяч 50 гривень.
Про це у коментарі «Без купюр» повідомили у прес-службі прокуратури Південного регіону.
Як ми повідомляли, посадовця затримали за підозрою у вимаганні 10 тис грн за зняття арешту з рухoмoгo та нерухoмoгo майна грoмадянина. Йому повідомили прo підoзру у вчиненні кримінальнoгo правoпoрушення, передбаченoгo ч. 3 ст. 368 КК України (одержання хабара в особливо великому розмірі або службовою особою, яка займає особливо відповідальне становище).
За інформацією СБУ, для отримання коштів залучався посередник.
Наразі відомо, що заставу посадовець вніс учора ввечері. Щодо посередника триває слідство й інформації про обрання йому запобіжного заходу наразі не надають.
Згідно з його декларацією, за 2017 рік він отримав 158,7 тис грн. зарплатні, а також задекларував 10,3 тис грн., які його дружина отримала як допомогу при народженні дитини.
Нерухоме майно посадовця складає земельна ділянка, площею 46 800 м.кв. у Маловисківському районі, котра набута у 2001 році.
На його дружині значаться земельні ділянки площею 29 787 м.кв. у Новоархангельському районі, котра набута в 2017 році та площею 525 м.кв. в Обознівці, набута того ж року. В Обознівці ж знаходиться дачний будинок площею 29,6 м.кв., набутий дружиною Павловського у 2017 році. На праві корисування у посадовця знаходиться квартира площею 64,8 м.кв. у Кропивницькому, котра належить Ніні Павловській. Їздить Олександр Павловський на Chevrolet Aveo 2008 р.в., котре він набув у 2011 році.
Він також фігурував у ЗМІ у зв’язку із рейдерським захопленням агропідприємства з Бережинки ТОВ “Нива-2010”. У день, коли на підприємство прибули так звані “нові” власники, виконавча служба в його особі намагалася описати майно агрофірми. Приводом став судовий позов про стягнення багатомільйонної заборгованості. Як виявилося згодом, позик, які лягли в основу судового рішення, ніхто на підприємстві не брав, а заявники по справі ніколи не мали таких сум і, тим більше, не передавали їх у борг. Як ми повідомляли, суддю, котрий ухвалив те судове рішення, звільнено.
Підписуйтесь на нас у Facebook, Telegram, Youtube, Instagram. Сподобалася стаття? Пошир її на своїй сторінці: