У Кропивницькому в рамках реалізації Всеукраїнської програми ментального здоров’я “Ти як?” розпочав роботу перший у місті Центр життєстійкості. Це простір, де безкоштовно надаватимуть соціальні послуги та психологічну допомогу.
Про це повідомили в Кіровоградській ОВА.
На Кіровоградщині діє 46 хабів, 6 Центрів життєстійкості, майже 500 сімейних лікарів, які можуть надавати психологічну допомогу та стільки ж соціальних педагогів.
Супровід розробки та впровадження Всеукраїнської програми ментального здоров’я – ініціативи першої леді Олени Зеленської – здійснює Координаційний центр з психічного здоров’я Кабінету Міністрів України за експертної підтримки Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ).
Психоедукаційна кампанія «Ти як?» втілюється за підтримки проєкту USAID «Розбудова стійкої системи громадського здоров’я», який виконує організація Пакт.
За інформацією Міністерства соціальної політики України, на 22 вересня по країні працює 180 Центрів життєстійкості. Простори надають допомогу внутрішньо переміщеним особам, родичам військовослужбовців, батькам із дітьми, ветеранам та ветеранкам, усім, хто потребує допомоги фахівця.
Центри життєстійкості – це дружні безбар‘єрні простори, куди може звернутися кожен житель громади та отримати першу психологічну допомогу,відвідати групові заняття з психосоціальної підтримки.
Адреси Центрів життєстійкості в Кіровоградській області:
- Гайворонська міська територіальна громада – м. Гайворон, вул. В. Стуса, 9А.
- Кропивницька міська територіальна громада – м. Кропивницький, вул. Віктора Френчка (вул. Бєляєва), буд. 72
- Новоукраїнська міська територіальна громада – м. Новоукраїнка, вул. Покровська, 72.
- Смолінська селищна територіальна громада – смт. Смоліне, вул. Казакова, 42.
Підписуйтесь на нас у Facebook, Telegram, Youtube, Instagram. Сподобалася стаття? Пошир її на своїй сторінці: