У Кропивницькому кількість людей, які подали заяви прo пoшкoдження житла внаслідoк російської атаки безпілoтниками в ніч на 20 березня, зросла до 351.

Фото пресслужби міської ради
Про це повідомили в Кропивницькій міській раді.
“На ранок 2 квітня кропивничани зареєстрували вже 72 заяви для отримання компенсації за пошкоджене майно через державну програму єВідновлення. За поданими заявами будівельні експерти склали 48 актів для внесення до Реєстру пошкодженого та знищеного майна, з яких 33 – вже опрацьовані членами комісії з обстеження об’єктів, пошкоджених внаслідок збройної агресії рф, і їх сьогодні можуть отримати на руки власники пошкодженого житла”.
За інформацією начальниці ЖЕО №1 Світлани Ковальової, сьогодні встановлять віконні блоки ще в 14 квартирах багатоповерхівки по вулиці Миру, 10. Також замінюють вікна в будинках 8 та 12 також по вулиці Миру.
Будівельники розпочали капітальний ремонт пошкодженого даху у двоповерхівці по вулиці Братиславській, 9.
Як раніше повідомляв “Без купюр”, квартири зруйнованої шахедом двоповерхівки по вулиці Братиславській 30 березня залило дощем через пошкоджений дах. Власники помешкань зверталися до міської ради, нарікаючи на повільну роботу комісії, без висновків якої не можуть почати ремонт та отримати повною мірою компенсації за пошкоджене житло.
Як заявити про пошкодження житла, або надання допомоги:
Для подання заяви про факт пошкодження майна та надання допомоги, відшкодування збитків можна:
- скористатися телефоном гарячої лінії міського голови: 0 800 21 77 21,
- звернутися до відділу по роботі зі зверненнями громадян міської ради за адресою: вулиця Велика перспективна, 41, к. 103, 118., телефони: 35 83 84, 35 83 83.
Для організації допомоги з вивезення сміття та закриття вікон плівкою потрібно телефонувати:
- мешканцям приватного сектору – 066 194 38 15 (Фортечна районна рада);
- мешканцям багатоповерхових будинків – 099 203
Необхідну підтримку можна також отримати від громадських організацій:
- ГО «Десяте квітня» (юридична, психологічна допомога, плівка, брезенти, плити ОСБ, будівельні матеріали; модульні будинки, для людей, які взагалі лишилися без житла), телефон: 066 846 83 52.
- Товариство Червоного Хреста України (юридична, психологічна допомога, плівка, розкладні ліжка, пункти обігріву), телефон: 099 422 96 60.
- ГО «ВПО України» (юридична допомога), телефон: 099 756 21 13.
- ГО Благодійна організація «Благодійний фонд «Збережемо українців» (продуктові набори, ковдри), телефон: 050 882 08 82.
Як отримати допомогу від держави:
Заявку на допомогу від держави за програмою «еВідновлення» можна отримати через додаток Дія (алгоритм за посиланням: https://kr-rada.gov.ua/evidnovlennya/) або подати інформаційне повідомлення про пошкоджене чи знищене майно у ЦНАП «Прозорий офіс» за адресою: вул. Архітектора Паученка, 41/26, телефон 050 377 70 20. При собі необхідно мати ідентифікаційний номер та паспорт. Потрібно також буде вказати адресу електронної пошти – на неї надійде номер повідомлення про пошкоджене майно.
Підписуйтесь на нас у Facebook, Telegram, Youtube, Instagram. Сподобалася стаття? Пошир її на своїй сторінці: