Телеведучий у межах ініціативи ЮНІСЕФ “Спільно до навчання”, реалізованої разом із ГО UMind, провів для місцевих учнів “НеЛекції” на теми мінної безпеки, ментального та фізичного здоров’я і важливості освіти зокрема.
Як розповіли в пресслужбі телеведучого, близько шестисот учнів і батьків Кіровоградщини прийшли на зустріч із телеведучим Олександром Педаном. За сумісництвом громадський діяч і автор освітніх проєктів за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) завітав в область і провів три “НеЛекції”, під час яких порушив актуальні та важливі сьогодні питання щодо шкільної освіти.
“Кожна дитина, навіть у сьогоднішніх умовах, повинна мати доступ до якісної і безпечної освіти, — переконаний Мурат Шахін, голова представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні. — Важливо обрати зручний для себе формат навчання — офлайн, онлайн чи змішаний. З цим меседжем команда проєкту власне і їде до школярів і їхніх батьків. Ми хочемо донести, що, навчаючись, діти не лише отримають базові знання з географії, історії чи образотворчого мистецтва. Навчання дасть їм набагато більше — острівок безпеки, який був у них до повномасштабної війни, підтримку, спілкування з однолітками та фізичну активність”.
Захід назвали “НеЛекції”, бо вони першочергово організовані для дітей.
“Це освітній захід, але без жодного домашнього чи контрольного завдання. Ми акцентували увагу на таких важливих сьогодні темах, як безпека під час повітряних тривог і мінна безпека, важливість навчання та зручні для цього формати, вакцинація, ментальне та фізичне здоров’я учнів. А зафіналили наші НеЛекції квестом, на якому школярі мали змогу засвоїти інформацію в ігровій формі”, — розповідає Олександр Педан.
Телеведучий ділиться, мета заходів — створити майданчики для комунікації між учнями, їхніми батьками та представниками освіти.
“Як батько, я свідомий того, що сьогодні існує чимало сумнівів, хвилювань і запитань. Як школа буде освітлювати бомбосховище, якщо при повітряній тривозі вимкнуть світло? Що робити з домашніми завданнями в темряві? Як відбуватиметься і чи відбуватиметься навчання взимку? Всі ці запитання батьки мали змогу поставити безпосередньо представникам освіти на дискусійній частині заходу, яку ми провели після НеЛекцій”, — каже Олександр Педан.
Олександрія та Кропивницький стали одними з міст, куди завітав телеведучий в межах проєкту “Спільно до навчання”. Попереду ще Полтава, Миргород та Київ, позаду Рівне, Луцьк, Львів, Хмельницький, Вінниця, Одеса та Кременчук.
Підписуйтесь на нас у Facebook, Telegram, Youtube, Instagram. Сподобалася стаття? Пошир її на своїй сторінці: