Вчора, 28 лютого, начальник Головного управління ДСНС у Кіровоградській області Віталій Миронюк зустрівся з представниками ЗМІ в пресцентрі обласної військової адміністрації.
Як повідомляє пресслужба ГУ ДСНС в області, з початком повномасштабного вторгнення від країн ЄС Кіровоградщина отримувала пожежні автомобілі як гуманітарну допомогу. Проте за технічними характеристиками вони не відповідали повною мірою потребам служби. Відтак, виникла ідея переобладнати ці авто під спеціалізовані автомобілі, у яких була необхідність.
До цієї роботи залучили рядових рятувальників, піротехніків, що як ніхто знаються на техніці. Усі технічні рішення реалізовані з урахуванням їхніх пропозицій. Результатом такої роботи можна пишатися, адже за деякими технічними характеристиками переобладнані автівки перевершили типові зразки промислового виробництва.
“Кожен рятувальник підтримав цю ідею і, не рахуючись з особистим часом та силами, брав участь в переобладнанні. Витрати були лише на матеріали”, – повідомив начальник гарнізону.
Власними силами рятувальники зробили апгрейд піротехнічного авто, а також автомобілів водолазної станції, газодимозахисної служби, мобільної оперативної групи, пересувного пункту обігріву та автомобільної електростанції. Уся ця техніка нині вже пройшла бойове випробування та показала високі результати у роботі.
Також головний рятувальник області додав, що силами особового складу було зроблено капітальний ремонт понад 40 автомобілів.
“Доклавши зусиль, рятувальники змогли значно заощадити кошти державного бюджету. За час реалізації ідеї щодо переобладнання гуманітарної техніки вдалося зекономити понад 100 мільйонів гривень”, – зазначив Віталій Миронюк.
Підписуйтесь на нас у Facebook, Telegram, Youtube, Instagram. Сподобалася стаття? Пошир її на своїй сторінці: