Сьогодні, 14 березня, під час сесії депутати Кропивницької міської ради відреагували на статтю нашого колеги з ЦЖІ “Медіаколо”, редактора ПульS / Кропивницький Андрія Клочека про те, як Никонорівський лісопарк опинився за парканом і хто розпоряджається 3,8 га під успадкованим тут майном.
Більшістю голосів вони підтримали пропозиції свого колеги Андрія Табалова звернутися до правоохоронних органів з приводу законності реєстрації спадщини на території зеленого масиву; створити робочу комісію, яка перевірить наявність будівель, що зареєстровані в Єдиному реєстрі речових прав на нерухоме майно; відмовити в оформленні земельної ділянки власнику майна; зобов’язати КП “Благоустрій” розробити проєкт землеустрою щодо відведення цієї земельної ділянки.
У статті йшлося про те, що Никонорівський лісопарк на березі річки Сугоклеї опинився за парканом, бо торік місцевий житель Димитрович отримав у спадок від своєї матері майно на його території. Будівлі, які в одних документах проходять, як знищене майно, в інших раптом стали недобудовами й перешкодою для того, щоб передати лісопарк комунальному підприємству “Благоустрій”.
Автор, зокрема, оприлюднив документи 2006-го і 2009-го років, яких немає у відкритих джерелах. Серед них і рішення виконавчого комітету про припинення права власності на комплекс будівель на території лісопарку через знищення майна.
“…динаміка розвитку подій нехай опосередковано, але перегукується з уже відомою містянам практикою виводу з комунальної власності й подальшою забудовою лісопаркової зони (на Новомиколаївці, – ред.). Ймовірний збіг обставин на кшталт «необізнаності» щодо наявності нерухомого майна на рекреаційній території, «необізнаності» щодо попередніх рішень Кіровоградської міської ради про скасування права власності, непередача в постійне користування комунальному підприємству цієї ділянки й успадкування у 2023-му році права власності фізичною особою на об’єкти незавершеного будівництва з готовністю від 11% до максимум 18% може бути сигналом, що через кілька років на майданчику OLX з’являться оголошення про продаж умовного «нерухомого комплексу біля річки», а в реєстрі речових прав ми побачимо прізвища більш впізнавані за прізвище власника «недобудованих» нині об’єктів”, – пише автор.
Повний текст статті за посиланням.
Підписуйтесь на нас у Facebook, Telegram, Youtube, Instagram. Сподобалася стаття? Пошир її на своїй сторінці: