Модульні газові котельні на мікрорайонах біля, або на дахах будинків є найбільш вигідним на сьогодні способом вирішити проблему із теплопостачанням міста.
Про це під час конференції щодо теплопостачання міста повідомив Олександр Сігал, директор Інситуту промислової екології, запрошений міською владою.
Проте, варто обрати максимально ефективний котел для роботи котелень, аби за час використання вони дуже швидко не зношувались та не знижувався їх ККД. За словами науковця, в Полтаві виготовляють подібні гідронні котли, технологія яких дозволяє працювати тривалий час.
– Котельні з такими котлами нині працюють у Горлівці, Пущі Водиці та інших містах. Це котли, призначені для роботи у “ворожих умовах” – зі зношеною системою, поганим обслуговуванням. Одним кроком ми робимо максимальну економію при мінімальних витратах, – зазначив Юрій Данільченко, гендиректор підприємства, що виробляє котли.
За результатом зустрічі, заступник міського голови Олександр Мосін повідомив, що на основі отриманих від науковців даних підготують технічне завдання для створення ефективної схеми теплопостачання міста. Вже маючи таку схему, міська влада матиме ґрунтовний підхід для реформування теплопостачання міста.
Підписуйтесь на нас у Facebook, Telegram, Youtube, Instagram. Сподобалася стаття? Пошир її на своїй сторінці: