Про це йшлося сьогодні, 28 жовтня, під час засідання комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під керівництвом голови Кіровоградської облдержадміністрації, голови комісії Марії Чорної.
Так, за словами т.в.о. начальника Головного управління ДСНС в області полковника служби цивільного захисту Олексія Родіонова, протягом пляжного сезону в області загинуло 43 людини, з них 7 дітей.
Спільно з нацполіцією рятувальники провели 97 профілактичних рейдів на 160 водоймах, проте, як зазначив Олексій Родіонов, органи ДСНС самотужки не в змозі забезпечити повну безпеку на водоймах без участі органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, орендарів і балансоутримувачів водойм.
Він подав на розгляд комісії перелік населених пунктів, де потрібно створити підрозділи місцевої пожежної охорони для запобігання загибелі людей на воді, а також для оперативного реагування на пожежі. Для забезпечення нормативного 20-хвилинного терміну прибуття до всіх населених пунктів Кіровоградщини необхідно створити ще 30 підрозділів на території 24 громад.
Наразі на Кіровоградщині функціонує 84 підрозділи місцевої пожежної охорони. У 2020 році допомогли державним пожежним частинам ліквідувати 286 пожеж.
Т.в.о. начальника ГУ ДСНС висловив вдячність громадам, які на належному рівні утримують підготовлені та боєздатні підрозділи: Аджамська (МПК с. Аджамка); Ганнівська (с. Григорівка); Завалівська (смт Завалля); Надлацька та Підвисоцька (с. Нерубайка, с. Покотилове та с. Надлак); Новгородківська (с. Верблюжка); Новопразька (смт Нова Прага); Приютівська (с. Протопопівка) та Світловодська (смт Власівка) громади.
Фото пресслужби ГУ ДСНС в Кіровоградській області
Підписуйтесь на нас у Facebook, Telegram, Youtube, Instagram. Сподобалася стаття? Пошир її на своїй сторінці: