Реорганізація передбачає передачу адміністративно-господарських функцій з базового на регіональний рівень, що призведе до збільшення чисельності працівників, які надають послуги за рахунок зменшення адміністративно-господарського персоналу. У новоутворених філіях функції будуть розширені та спрямовані на посилення співпраці з клієнтами Служби. Водночас адміністративно-господарські функції, які раніше виконувалися на місцях, тепер будуть здійснюватися на обласному рівні.
Ключовим принципом реорганізації Служби є створення соціальної сервісної служби для клієнтів: якісний та швидкий добір кваліфікованих працівників для роботодавців, а для безробітних та шукачів роботи – сервісна підтримка сприяння їх зайнятості та розвитку професійної кар’єри.
Станом на 01 червня 2018 року, відповідно до рішень і положень Державної служби зайнятості (Центрального апарату), 19 з 21 базових центрів зайнятості (Знам’янський та Світловодський міські, Благовіщенський, Бобринецький. Вільшанський, Гайворонський, Голованівський, Добровеличківський, Долинський, Компаніївський, Маловисківський, Новгородківський, Новоархангельський, Новомиргородський, Новоукраїнський, Олександрівський, Онуфріївський, Петрівський та Устинівський районні центри зайнятості) реорганізовано у відповідні філії та приєднані до Кіровоградського обласного центру зайнятості.
У той же час, 2 міськрайонні центри зайнятості (Кіровоградський та Олександрійський) залишаються окремими юридичними особами.
Нині вже впроваджено «Електронний кабінет роботодавця», «Електронний кабінет безробітного», що дозволяє отримувати швидкий доступ до послуг Служби, а також працює «електронна черга» для безробітних, тобто сервіс, за допомогою якого кожен бажаючий може самостійно, не витрачаючи зайвого часу, записатись на індивідуальний прийом до фахівця будь-якого центру зайнятості України
Підписуйтесь на нас у Facebook, Telegram, Youtube, Instagram. Сподобалася стаття? Пошир її на своїй сторінці: