У 2019 році саме на Кіровоградщині найбільший відсоток утримання клієнтів в програмі ЗПТ – більше 93% – серед 24 регіонів України, які реалізують проекти БФ «Альянс громадського здоров’я». Цього вдалося досягти вперше за десять років реалізації програми.
Про це повідомляє прес-служба БО “100 відсотків життя. Кропивницький”.
Соціальний супровід полягає у допомозі колишнім споживачам ін’єкційних наркотиків відмовитися від вуличних наркотиків та розпочати благополучне життя. Всього у наркодиспансері у програмі ЗПТ перебуває 419 клієнтів.
“Ми надаємо нашим клієнтам комплексні послуги, які включають консультації психолога, юриста, соціального працівника, сприяння у здачі загальних аналізів та аналізу на ВІЛ-інфекцію один раз на півроку. Завдяки такій роботі ми намагаємося змінити цінності в цих людей та допомогти розставити життєві пріоритети. І клієнти не хочуть повертатися до старого життя”, – коментує регіональний координатор програми ЗПТ БО «100 відсотків життя. Кропивницький» Павло Головецький.
У благодійній організації «100 відсотків життя. Кропивницький» під соцсупроводом перебуває 146 осіб, з якими працює п’ять соціальних працівників.
“Я тривалий час вживав вуличні наркотики. Не міг без них, вдавався до крадіжок, адже треба були кошти на наркотики. Ми розлучилися із дружиною. Я не розумів, що коїв. В один момент хотів зупинитися та не зміг, допоки не зустрів знайомого, який отримував замісну підтримувальну терапію. Мені пощастило потрапити в програму, познайомитися із соціальним працівником, який допоміг мені інакше глянути на своє життя. Зараз я перебуваю в програмі чотири роки. У мене налагодилося життя. Я став інакше дивитися на речі, ніби розвиднилося. Я офіційно влаштувався на роботу, помирився з дружиною і, що важливо, у нас зараз троє дітей. У мене з’явився сенс у житті”, – каже клієнт БО «100 відсотків життя. Кропивницький» Сергій.
Підписуйтесь на нас у Facebook, Telegram, Youtube, Instagram. Сподобалася стаття? Пошир її на своїй сторінці: