Мікрозайм — оптимальне рішення для багатьох українців, які стикнулись із потребою порівняно невеликої суми грошей у терміновому порядку. Завдяки цій послузі в людей, у яких виникли непередбачені обставини, є можливість швидко розв’язати свої фінансові питання. Сервіс мікрофінансових організацій популярний серед українців, адже вони можуть взяти гроші в борг з мінімальним ризиком відмови.
Основні риси цієї послуги:
- надаються МФО. Мікрофінансові організації в Україні спеціалізуються на наданні такої послуги. Їх діяльність регулюються Національним банком України, так само як і банків. Вони мають ліцензії на здійснення своєї діяльності та працюють в межах чинного законодавства України;
- передбачають отримання суми до 15-25 тис. грн. Клієнти МФО, як правило, звертаються по невеликі суми, які можуть закрити базові потреби — такі от як лікування, навчання, сплату комунальних послуг, розв’язання термінових проблем, які потребують фінансового втручання;
- дистанційне обслуговування. Позичальники можуть отримати мікрозайми в Україні без відмови і перевірки, знаходячись у будь-якій точці України. Це пов’язано з тим, що весь процес — від подачі заявки до отримання коштів — відбувається онлайн. Так само отримати консультацію від менеджерів компанії можна отримати телефоном, електронною поштою, зручними месенджерами або в чаті на сайт чи мобільному додатку;
- користування без застави. Мікрозайми надаються без необхідності надавати яку-небудь майнову або фінансову заставу;
- мінімальні вимоги. Деякі мікрофінансові установи можуть надавати мікрозайми без відмов людям з низьким рівнем доходів або навіть тим, хто має проблеми з кредитною історією. Вимоги до клієнтів зазвичай менш суворі порівняно з кредитами в традиційних банках.
Де взяти мікропозику та які компанії надають послуги мікрокредитування?
В Україні налічуються сотні мікрофінансових установ. Перед тим як звернутись до певної організації, варто ознайомитись із базовою інформацією про компанію. Зазвичай найактуальніші дані представлені на сайтах-агрегаторах, де опубліковані матеріали про кожну популярну українську компанію. Там потенційний позичальник може дізнатись про процентні ставки, суми, строки тощо. Крім того, агрегатори публікують інформацію про чинні акції, у яких можуть взяти участь нові або постійні клієнти.
Вибравши декілька компаній варто перейти на сайт кожної з них, зоб детальніше дізнатись про деталі кредитування. Важливо, щоб на сайті була вичерпна інформація про діяльність бренду: ліцензії, дозволи на ведення діяльності, результати незалежних аудитів, контактна інформація, дані про умови кредитування тощо. Еталонним прикладом такої компанії є CreditPlus, адже всі юридичні аспекти, зокрема типовий договір кредитування, доступні для ознайомлення на сайті компанії.
Як оформити мікропозику в МФО й що для цього потрібно?
Мікрофінансові організації відомі своєю простотою подачі заявки та керування кредитом. Перш за все потрібно завантажити додаток вибраної компанії, якщо він є, або заповнити анкету на сайті. Покрокова інструкція, як оформити мікрозайм без відмов:
- вибрати комфортну суму, яку ви зможете вчасно повернути, а також строк внесення платежу;
- пройти реєстрацію із вказанням персональних даних. Вони будуть зашифровані, тож треті особи не зможуть отримати доступ до вашої інформації;
- відправити заявку на розгляд автоматичною скоринговою системою та зачекати на рішення. Це не займає більш ніж 10 хвилин;
- у разі погодження кредиту підписати договір кредитування, який надійде на електронну пошту. Підписання відбувається за допомогою унікального цифрового ідентифікатора у вигляді SMS-кода;
- отримати гроші на картку.
Для оформлення кредиту знадобляться паспорт, ІПН, активна платіжна картка будь-якого банку України.
Яких правил потрібно дотримуватись, щоб не отримати відмову від МФО?
- Перевірити кредитну історію. Попри лояльне ставлення, МФО перевіряють ваш кредитний рейтинг та історію під час аналізу заявки. Покращуйте свою КІ, щоб отримувати схвалення.
- Уважно заповнити заявку. Помилки в інформації можуть призвести до відмови. Переконайтеся, що ви надаєте правдиву інформацію щодо свого доходу, місця роботи та контактних даних.
- Відповісти на всі запитання. Якщо вам ставлять додаткові питання, будьте готові відповісти на них. Чим більше інформації ви надаєте, тим легше кредитору ухвалити рішення.
- Дотримуватись умов кредитування. Перед отриманням кредиту уважно прочитайте всі умови. Впевніться, що ви розумієте всі вимоги, процентну ставку та строки погашення. Дотримуйтесь умов угоди, щоб уникнути проблем з кредитором.
- Забезпечити стабільний дохід. Більшість МФО віддають перевагу тим клієнтам, які мають стабільний дохід, щоб бути впевненим у здатності повернути гроші.
- Не перевищувати свої можливості. Позичайте лише ту суму, яку ви зможете зручно повернути у вказаний строк. Уникайте перевищення своїх фінансових можливостей.
РЕКЛАМА
Підписуйтесь на нас у Facebook, Telegram, Youtube, Instagram. Сподобалася стаття? Пошир її на своїй сторінці: