Спортивно-оздоровчий комплекс по вулиці Короленка в обласному центрі продовжує працювати, не зважаючи на те, що тиждень тому працівники поліції склали два адміністративні протоколи через порушення карантинних заходів.
Про те, що спортивний заклад працює, видно з відео, зробленого 25 березня. Крім того, журналісти “Без купюр” двічі телефонували за номером фітнес-центру “Фан Клуб”, який знаходиться в приміщенні спортивно-оздоровчого комплексу. Одна з працівниць у телефонній розмові повідомила, що фітнес-центр працює в “закритому режимі”. Пояснити, що саме так називається, по телефону відмовилася. Інший працівник – пояснив, що відвідувати його можуть тільки члени “Фан Клубу”. Стати членом можна купивши абонемент.
Власник комплексу Гарік Хачтрян відмовився прокоментувати журналісту “Без купюр” ситуацію з порушенням карантинних заходів.
Дещо раніше в коментарі обласному телеканалу Гарік Арсенович зазначав, що з 12 березня 2020 року, згідно з постановою Кабінету міністрів, закрив клуб і весь інвентар здав на безоплатне користування громадській організації “Фанклуб”.
Та на платформі відкритих даних YouСontrol і в Єдиному реєстрі фізичних та юридичних осіб вказано, що сам же Гарік Хачтрян і є засновником та головою громадської організації “ФСТ “Фанклуб”. Тобто спортивний інвентар він передав сам собі.
В секторі комунікації поліції області нашому виданню повідомили, що в зв’язку з порушенням карантинних заходів, на керівництво спортивно-оздоровчого комплексу складено два адмінпротоколи. На 6 квітня призначено судове засідання у справі про адміністративне правопорушення.
Згідно з постановою КМУ від 11.03.2020 р. №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», на усій території України встановлюється карантин з 12 березня до 3 квітня 2020 р., а діяльність фітнес-центрів тимчасово заборонена.
25 березня Кабмін продовжив карантин до 24 квітня.
Як відомо, нещодавно Кодекс про адміністративні правопорушення доповнено ст. 44-3, згідно із якою порушення правил карантину тягне накладення штрафу від 1 до 2 тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 17 000 до 34 000 грн), а на посадових осіб – від 2 до 10 тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 34 000 до 170 000 грн).
Також зміни внесено і в Кримінальний кодекс України у ст. 325, згідно із ч. 1 якої, за порушення правил та норм, встановлених з метою запобігання епідемічним та іншим інфекційним захворюванням…і боротьбі з ними, якщо такі дії спричинили, або завідомо могли спричинити поширення цих захворювань, передбачено покарання у вигляді штрафу від 1 до 3 тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 17 000 до 51 000 грн.) або арештом на строк до 6 місяців, або обмеженням волі на строк до 3 років, або позбавленням волі на строк до 3 років.
Підписуйтесь на нас у Facebook, Telegram, Youtube, Instagram. Сподобалася стаття? Пошир її на своїй сторінці: