Виборці з підвищеною температурою тіла зможуть голосувати на виборчих дільницях, а ті, хто перебувають на самоізоляції, – за місцем проживання.
Про це повідомили в Управлінні Держпродслужби в Кіровоградській області.
Заходити до приміщення виборчої дільниці необхідно в захисній масці, при вході обов’язково пройти температурний скринінг. Додатково треба звернути увагу на інформацію біля кабінки для голосування, оскільки окремо буде виділена кабінка для голосування людей з підвищеною температурою тіла.
“Варто завчасно визначитися зі своїм вибором, аби не затримуватися в приміщенні, читаючи інформацію про кандидатів, та не створювати таким чином скупчення. Документи, що підтверджують особу, показувати треба зі своїх рук, це зменшить ризик поширення вірусу. При виході з приміщення бажано залишити одноразові рукавички і маску в контейнері для використаних засобів індивідуального захисту, а руки обробити дезінфікуючим засобом. Збираючись до дільниця, варто взяти особисту ручку, а от дітей брати до дільниці небажано”, – зазначають в Держпроспоживслужбі.
Водночас начальник Держпродспоживслужби Кіровоградщини Ігор Бойчук зазначив, що всі вимоги, які мають бути витримані на виборчих дільницях, чітко окреслені у постанові ЦВК №364 та у затвердженому Урядом «Порядку здійснення протиепідемічних заходів під час організації та проведення виборів».
Також у документі зазначено, що виборці, які перебувають на самоізоляції, можуть здійснювати голосування за місцем перебування. Для цього потрібно не пізніше 20:00 23 жовтня подати заяву з доданою довідкою медустанови про стан здоров’я (перебування на самоізоляції).
У день голосування таким виборцям необхідно самостійно, не передаючи в руки членам виборчої комісії, показати документ, який підтверджує особу та громадянство України. Члени комісії, які забезпечують голосування за місцем перебування, мають бути в масках, рукавичках, захисному щитку. А після кожного відвідування проводити утилізацію засобів індивідуального захисту.
Підписуйтесь на нас у Facebook, Telegram, Youtube, Instagram. Сподобалася стаття? Пошир її на своїй сторінці: