Реконструкцію приміщення, де розташовуватиметься диспетчерська, уже завершено.
Як повідомили у пресслужбі Кіровоградської ОДА, за попередніми даними відкриття очікується через місяць.
Наразі залишилось провести телекомунікаційні мережі. Для цього з обласного бюджету виділили 300 тисяч.
Раніше “Без купюр” писав, що розпорядженням заступниці голови Кіровоградської обласної державної адміністрації Світлани Лобанової від 28 серпня минулого року затверджено обсяг субвенції державного бюджету місцевим бюджетам на створення оперативно-диспетчерських служб екстреної медичної допомоги в розмірі 5 мільйонів 662 тисячі гривень.
Як повідомляла заступниця директора департаменту охорони здоров’я Наталія Горбенко, кошти підуть на закупівлю обладнання та оснащення диспетчерської служби екстреної медицини на базі Центру екстреної медичної допомоги Кіровоградської області.
Нагадаємо, за словами директор Олега Рибальченка, департаменту охорони здоров’я обласної державної адміністрації, служба екстреної медичної допомоги не має бути прив’язана до жодної території, бригади мають рухатися екстериторіально – везти пацієнта до найближчого медичного закладу, де можуть надати відповідну допомогу.
Усі виклики “швидкої”, що будуть в області, надходитимуть до єдиної операторної зали. Диспетчери виклику з’ясовуватимуть місце знаходження пацієнта і переадресовуватимуть дзвінок відповідному диспетчеру напрямку, який супроводжуватиме бригаду. Планується, що в області одночасно працюватимуть близько 15 диспетчерів.
На створення Єдиної диспетчерської служби “103” на Кіровоградщині виділили майже 14 мільйонів
Підписуйтесь на нас у Facebook, Telegram, Youtube, Instagram. Сподобалася стаття? Пошир її на своїй сторінці: