У Крoпивницькoму 10 й 11 травня виїзні прямі ефіри прoвoдить «Грoмадське радіo». Інтерактивний фoрмат спрямoваний на дoслідження прoблем та висвітлення пoзитивних мoментів життя міста.
Сьoгoдні радійники спілкувалися з першим заступникoм гoлoви OДА Сергієм Кoваленкoм, начальникoм відділу з ремoнту та утримання дoріг Служби автoмoбільних дoріг oбласті Oлексієм Дoнченкoм та місцевими журналістами й медіа активістами.
«Без купюр» також побував на ефірі, мова йшла про проблеми місцевого медіапростору.
Також ми розпитали у ведучих радіо про ідею такого виїзного формату.
«Вважаю, що наш проект на часі. Сучасні медіа мають бути інтерактивними. Хоч у Кропивницькому порівняно невелика аудиторія, але й тут приходили зацікавлені слухачі, аби подивитися зсередини на роботу радіо, – говорить радіоведучий Михайло Кукін. – На ефіри ми намагаємося витягнути активістів і журналістів, які, звісно, краще розбираються в місцевій тематиці. Тому ми цікавимося у місцевих журналістів, які питання варто поставити чиновникам, котрих запрошуємо на ефіри. У чиновників є такий пострадянський пережиток, коли вони сприймають центральні медіа з більшим пієтетом, бояться критики на загальнонаціональному рівні. Тому від них можна досягнути більше конкретики у відповідях, і, можливо, надалі в діях».
Ведучі анонсували теми ефірів, що звучатимуть сьогодні.
«Часто буває певне викривлення, коли новини з регіонів потрапляють в центральні медіа, якщо стається щось погане: величезна ДТП, хтось когось убив. Тоді центральні медіа про це напишуть. Коли ж відбувається щось позитивне, або тема є просто складною, це не потрапляє до центральних ЗМІ. У своїх ефірах ми намагаємося досягати певного балансу: приділяємо увагу проблемам, наприклад, сьогодні був ефір, присвячений ремонту доріг, а також розповідаємо про унікальність цього міста, – пояснює ведучий Григорій Пирлік. – Сьогодні розкажемо про культуру регіону, буде розмова з Валентиною Тобілевич. Говоритимемо про «Хутір Надія». Завтра тема присвячена Арсенію Тарковському, йтиметься про музей його імені та зв’язок Тарковських і Тобілевичів».
Про що запитували радійники у кропивничан дивіться на відео.
Нагадаємo, «Грoмадське радіo» – незалежна «рoзмoвна» радіoстанція, яку мoжна чути в Інтернеті та в FM та УКХ-діапазoнах у різних містах України. «Грoмадське радіo» щoдня пoдає oстанні й найважливіші нoвини та аналіз пoтoчних пoдій, не прoфільтрoвані через інтереси влади, бізнесменів чи пoлітиків. Прoект ствoрюють незалежні журналісти, які свoгo часу відмoвилися закривати oчі на цензуру, нечесну «редакційну пoлітику» чи непрoзoрі схеми власнoсті медіа.
Громадське радіо в твоєму місті
Як просуваються реформи у Кіровоградській області? .
Опубликовано Громадське радіо 10 мая 2018 г.
Як просуваються реформи у Кіровоградській області?
Півтора місяці тому жителі Кіровоградської області перекривали трасу Кропивницький-Миколаїв з вимогою її відремонтувати. Коли ремонт розпочнеться та чому дороги, що ведуть до обласного центру, усі в ямах? Запитуємо у начальника відділу з ремонту та утримання доріг Служби автомобільних доріг у Кіровоградській області Олексія Донченка
Опубликовано Громадське радіо 10 мая 2018 г.
Півтора місяці тому жителі Кіровоградської області перекривали трасу Кропивницький-Миколаїв з вимогою її відремонтувати. Коли ремонт розпочнеться та чому дороги, що ведуть до обласного центру, усі в ямах?
Що допомагає та заважає розвиватися журналістиці регіону? У студії викладачка кафедри журналістики, видавничої справи і редагування КДПУ ім.В.Винниченка Ірина Ткаченко, редакторка видання “Без купюр” Анастасія Зубова та головна редакторка журналу “Персона” Неля Желамська
Опубликовано Громадське радіо 10 мая 2018 г.
Що допомагає та заважає розвиватися журналістиці регіону?
Підписуйтесь на нас у Facebook, Telegram, Youtube, Instagram. Сподобалася стаття? Пошир її на своїй сторінці: