На один із проєктів, реконструкцію очисних споруд, Катеринівській сільській раді вже надійшла субвенція, яку отримує держава від Міжнародного інвестиційного банку.
Про це повідомляє Кіровоградська обласна рада.
У повідомленні наголошується, що усе більше громад Кіровоградщини долучаються до цифрової платформи DREAM та створюють власні проєкти для відновлення або створення важливих об’єктів для своїх територій.
Про успішний досвід Катеринівської сільської громади розповіла її голова, Тетяна Пучка.
Громада долучила для потенційних донорів п’ять проєктів. Серед них – капітальний ремонт вулиці Світанкова в селі Обознівка, придбання грейдеру для комунального підприємства, будівництво захисної споруди (укриття), будівництво багатофункціонального спортивного майданчику та реконструкція очисних споруд господарсько-побутових стоків у селі Катеринівка. Останній проєкт перебуває на стадії підготовки до реалізації.
Тетяна Пучка, очільниця громади, наголошує, що сторонньої допомоги для написання проєктів не залучали. Найголовніший з них – реконструкція очисних споруд, який вже давно хотіли втілити у життя.
“Наразі нам виділили кошти у вигляді субвенції, яку отримує держава з Міжнародного інвестиційного банку, проводяться відповідні процедури закупівель. Інші проєкти, зокрема – придбання грейдеру, планувалися до війни. Однак виділені на це кошти ми направили на інші, важливіші у часи війни цілі. Так само проєктно-кошторисна документація на будівництво укриття, капремонту дороги та спортивного майданчика (доступного для всіх вікових категорій та людей з інвалідністю), була готова ще до повномасштабного вторгнення. Війна змінює плани, але сьогодні держава дає більше можливостей для реалізації проєктів громад, відновлення України. Саме тому наша громада долучається до усіх платформ, де можливо залучити допомогу для втілення важливих для нас ініціатив. Серед них – і платформа DREAM”, – розповіла Тетяна Пучка.
Система DREAM (Digital Restoration Ecosystem for Accountable Management) – цифрова екосистема для підзвітного управління відновленням. Вона надає громадам можливість подавати свої проєкти, показувати етапи їхнього втілення і результати, а донорам та українській владі – бачити, на що йдуть кошти.
Детальніше про систему можна дізнатися на офіційному сайті.
Підписуйтесь на нас у Facebook, Telegram, Youtube, Instagram. Сподобалася стаття? Пошир її на своїй сторінці: