Нещодавно на теренах ютубу з’явився новий україномовний чоловічий влог “Вовця”, який веде викладач “Наукового ліцею” та телеведучий Володимир Вященко з Кропивницького.
“Без купюр” поспілкувався з автором можливо одного з перших на україномовному ютубі чоловічого кулінарного відеоблогу.
Володимире, розкажіть чому вирішили знімати влоги та як обирали спрямування?
Ідея завести власний влог з’явилась минулого літа, виникло бажання зробити його саме кулінарним. Я навіть почав досліджувати цю тему: як знімати, яких помилок варто уникати і так далі. Але через певні фактори ідея залишилась нереалізованою. Восени я потрапив до медіа-школи, і пройшов 3-денне навчання, в рамках якого було завдання створити будь-який медіа-проект. Я вирішив, що в мене це буде влог. Але тепер я хочу розширити ідею, влог не закріплений як виключно кулінарний. Я хочу розповідати про те, що цікавить мене як особистість.
Хто прищепив любов до кулінарії та хто надихає готувати?
Відразу скажу, що я не претендую на звання “майстер-шефу”. Базуюсь виключно зі свого раціону харчування, тобто готую те, що мені подобається їсти. Взагалі, мене навчила готувати моя мама, за що я їй безмежно вдячний. Також часто дивлюсь кулінарні програми – наші та закордонні. Мене приваблює манера подачі Юлії Висоцької, раніше дивився “Майстер-шеф”, але це, звісно, більше шоу, ніж кулінарна програма.
Чи слідкуєте за кулінарними трендами? Зараз активно популяризують “суперфуди” типу насіння чіа, амаранту або кіноа.
Слідкую за кулінарними пабліками, сайтами, ютуб-каналами, черпаю звідти цікаву інформацію про користь певних продуктів та підмічаю рецепти.
У першому випуску влогу Ви готували сирну запіканку. Можливо, хтось із глядачів надсилав фото або відгуки приготованої за вашим рецептом страви?
Так! Я був дуже здивований такій кількості людей, які приготували за моїм рецептом. Глядачі надсилають фото, зустрічають на роботі чи на вулиці, діляться своїми враженнями, розказують яким фруктовим пюре доповнювали запіканку. Я працюю в “Науковому ліцеї”, учні теж підходять, розказують про свої враження.
Мабуть, аби страва вдалась, недостатньо просто слідувати пунктам рецепту, потрібно мати ще й відповідний настрій. Як Ви налаштовуєтесь на процес готування?
У першому випуску я говорив: “Перед початком озброїмось гарним настроєм та вірою, що у нас все вийде”. Якщо не маєш відповідного настрою та любові до того, що робиш, мабуть, краще й не починати. Всі речі, що нас оточують, сприймають енергетику, а ми вміємо її передавати. Якщо вона позитивна – будь ласка, готуйте й пригощайте інших, а якщо не дуже, то сьогодні краще посидіти на дієті.
Про що ще плануєте знімати? Чим поділитесь з глядачами?
З початку влог був запланований на чотири напрямки: здоров’я – корисне харчування, йога, слідкування за масою тіла; шоу-бізнес – реакції на кінострічки, музичні новинки; особистісний розвиток – тренінгові вправи, з власного досвіду ораторського мистецтва; а четвертий напрямок – поки що секрет.
Бліц від “Без купюр”
1. Охарактеризуйте “Вовця” трьома словами.
Для мене це “Можливість бути собою”, а для глядачів – “Корисний, гарний настрій”.
2. “Я не почну готувати без…”
Чистих, вимитих рук.
3. Найулюбленіша страва…
Це мій улюблений сніданок: кукурудзяна молочна каша з кукурудзяними пластівцями без цукру та власноруч зробленим повидлом.
4. Людина, яку б я хотів пригостити своєю стравою – це…
Добра та щира. Мені не важливо чи буде вона відомою, чи ні.
5. Що більше подобається готувати: десерти чи основні страви?
Десерти.
Читайте також: Володимир Овчинніков: Гастрокультура у Кропивницькому трішки в занедбаному стані. ВІДЕО
Підписуйтесь на нас у Facebook, Telegram, Youtube, Instagram. Сподобалася стаття? Пошир її на своїй сторінці: