Нерідко наміри звернутися до психотерапевта за допомогою відкладаються на потім через брак часу, грошей, впевненості у результаті. Часто той, хто потребує консультацій спеціаліста, просто не знає, де і як його шукати.
Платформа Pleso розробила систему, за якою психолог консультант онлайн підбирається через проходження спеціального тесту на сайті. Він враховує побажання клієнта щодо віку та статі спеціаліста, час сеансів, характер труднощів тощо. Але потенційний відвідувач консультацій онлайн може вдаватися в питання: наскільки вони дієві та чи розв’язувати наявні проблеми?
Чи працює психотерапія онлайн?
У 2020 році було опубліковано висновки спільного дослідження групи з більш ніж десяти вчених. Воно базується на вивченні результатів психотерапії онлайн і консультацій очно протягом 20 років. Дослідження переконливо доводить, що ці методи однаково дієві. Онлайн-психотерапія використовує відеоконференції, аудіоконференції, чати та інші комунікаційні засоби, що дозволяють спеціалісту та клієнту спілкуватися в реальному часі, але віддалено. Завдяки цьому та іншим перевагам робота дистанційно у деяких випадках давала навіть кращі результати.
Переваги консультацій на відстані
Серед плюсів психотерапії онлайн можна назвати такі:
- економія часу та грошей, збереження сил через відсутність необхідності їздити до кабінету психотерапевта — це особливо зручно для тих, хто живе у віддаленому регіоні; онлайн-психотерапія дає змогу отримати професійну допомогу в будь-якому місці, де є доступ до інтернету;
- комфорт через можливість проводити консультації в зручному для клієнта місці (наприклад, удома чи на природі);
- доступність для людей з обмеженими можливостями фізичної мобільності;
- гнучкість розкладу та тривалості сесій — зручно для тих, хто має щільний графік роботи чи подорожує;
- більший вибір спеціалістів, що відповідають потребам клієнта.
Ці та інші плюси роблять консультації з психотерапевтом онлайн зручними та дієвими. Важливо обговорити свої потреби та очікування зі спеціалістом одразу, щоб визначити всі нюанси та зробити спільну роботу більш ефективною.
Реклама
Підписуйтесь на нас у Facebook, Telegram, Youtube, Instagram. Сподобалася стаття? Пошир її на своїй сторінці: