Вчора, 17 вересня, Апеляційна палата Вищого антикорупційного суду частково підтримала позицію прокурора САП і залишила без задоволення скарги адвокатів на вирок, згідно з яким двох керівників приватних товариств визнано винними у справі про заволодіння зерном дослідного господарства “Червоний землероб”, що на Кіровоградщині.

Фото: Академія фінансового моніторингу
Як повідомляє пресслужба НАБУ, Апеляційна палата залишила без змін призначене судом першої інстанції покарання Н. Лисенко за заволодіння чужим майном у виді 8 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади у державних органах, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських функцій строком на 3 роки, з конфіскацією половини належного їй на праві власності майна.
Водночас апеляційний суд погодився із доводами скарги прокурора про необхідність зміни вироку в частині додаткового покарання іншому керівнику приватного підприємства – С. Молодику, засудженого за легалізацію майна, отриманого злочинним шляхом.
Йому призначене покарання у виді 4 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади у державних органах, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських функцій строком на 2 роки.
Разом з тим, на підставі ст. 75 КК України суд звільнив чоловіка від відбування основного покарання з випробуванням, встановивши іспитовий строк тривалістю 3 роки.
Рішення Апеляційної палати ВАКС набирає законної сили з моменту проголошення та може бути оскаржене до Касаційного кримінального суду у складі Верховного Суду.
Підписуйтесь на нас у Facebook, Telegram, Youtube, Instagram. Сподобалася стаття? Пошир її на своїй сторінці: