У понеділок, 17 серпня, слідчий суддя Вищого антикорупційного суду частково задовольнив клопотання детектива НАБУ та продовжив строк досудового розслідування у кримінальному провадженні за підозрою ексголови Кіровоградської ОДА Андрія Балоня та керівникa пaтронaтної служби Кіровогрaдської ОДА Сергія Шевченка до 5 місяців, тобто до 26 листопада 2020 року.
Про це повідомляє пресслужба суду.
Окрім цього, слідчий суддя ВАКС частково задовольнив клопотання захисника підозрюваного про зміну запобіжного заходу в частині покладених на нього обов’язків. Зокрема, обов’язок «не залишати місто Кропивницький без дозволу слідчого, прокурора або суду» змінено на «не відлучатися з Києва та Київської області без дозволу слідчого, прокурора або суду».
Як повідомляв “Без купюр”, 26 червня, Вищий антикорупційний суд обрав підозрюваним у вимаганні 1 мільйона 800 тисяч гривень хабара Андрію Балоню та Сергію Шевченку запобіжний захід на час розслідування у вигляді 2 місяців тримання під вартою з можливістю вийти під заставу в розмірі 10 і 5 мільйонів гривень відповідно.
На початку липня обоє вийшли під заставу, на них було покладено обов’язки прибувати до слідчого, в провадженні якого перебуватиме кримінальне провадження, прокурора та суду за кожною вимогою; не відлучатися із Кропивницького без дозволу слідчого, прокурора або суду; повідомляти слідчого, прокурора та суд про зміну свого місця проживання; утриматися від спілкування із будь-якими особами з приводу обставин, викладених у письмовому повідомленні про підозру; носити електронний засіб контролю (браслет).
Нагадаємо, що 25 червня, детективи НАБУ спільно з Головним управління по боротьбі з корупцією та У СБУ в області за процесуального керівництва Спеціалізованої антикорупційної прокуратури викрили голову ОДА та його подільника на вимаганні та отриманні хабара.
Як встановило слідство, чиновник у змові з пособником вимагали у керівника Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області Ігоря Бойчука неправомірну вигоду в обмін на те, що не створюватимуть перешкод у його діяльності.
Застереження. Відповідно до частини першої статті 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.
Підписуйтесь на нас у Facebook, Telegram, Youtube, Instagram. Сподобалася стаття? Пошир її на своїй сторінці: