Учасники громадської організації “Батьківська рада Кропивницького” проаналізували, як у школах міста організовували дистанційне навчання. Вони провели опитування батьків та дітей, а також проаналізували сайти освітніх закладів та направили до них інформаційні запити.
Дослідження провели в рамках проєкту «Активні батьки Кропивницького» за підтримки Європейського фонду підтримки демократії.
Загалом, відповідь на інформаційні запити надали 34 заклади освіти, 24 з них відповіли узагальнено, без зазначення конкретної кількості онлайн уроків, 10 закладів надали детальну інформацію.
Найінформативнішою була відповідь НВО № 37. Там детально розписали інформацію про кількість онлайн уроків щодо кожного класу та предмету.
А кілька навчальних закладів так і не надали свої відповіді, зокрема, це — СЗОШ №1 та № 14, НВО № 8, № 16 та № 26, Гімназія ім. Шевченка, ЗОШ № 38.
Проаналізувавши сайти шкіл, активісти дізналися, що в НВО № 35 не проводили відеоуроки, обґрунтувавши це тим, що батьківський комітет визнав їх неефективними. Так, на сайтах освітніх закладів № 9 та НВО № 35 викладені презентації для навчання, які зробили вчителі інших шкіл.
На сайті НВО № 33 в розділі «Дистанційне навчання» викладено лише нормативно-правові акти щодо навчання, рекомендації та листи МОН. А в Козацькій гімназії та НВО № 6 доступ до матеріалів з дистанційного навчання закрили.
Згідно з результатами проведених досліджень, активісти стверджують, що достатній рівень підготовки до дистанційного навчання мають СЗОШ № 3 (діти з особливостями слуху), ЗОШ № 37, «Вікторія – П»,НВО «Мрія», ЗОШ № 2, Педагогічний ліцей (саме ліцей, а не НВО № 18, що входить до Наукового ліцею), гімназії ім. О. Журливої, НВО № 31, ГНТН.
Також батьки відповідали, що їхні діти хотіли б, щоб під час навчання учні частину матеріалу опановували дистанційно, а частину – в школі. При цьому кожній третій дитині дистанційна форма навчання не сподобалась.
Підписуйтесь на нас у Facebook, Telegram, Youtube, Instagram. Сподобалася стаття? Пошир її на своїй сторінці: