99% прокурорів хотіли б працювати в органах оновленої прокуратури на Волині, Житомирщині, Івано-Франківщині, Кіровоградщині, Луганщині, Львівщині, Миколаївщині, Одещині, Полтавщині, Рівненщині, Сумщині і Черкащині.
Саме стільки заяв надійшло про бажання пройти атестацію, щоб працювати далі, йдеться в повідомленні Генеральної прокуратури України. Прийом заяв завершився о 18:00 год. 15 жовтня.
В решті областей цей показник перевищує 90%.
Атестація прокурорів полягає в перевірці професійних компетенцій, загальних здібностей, а також відповідності вимогам професійної етики та доброчесності.
Нагадаємо, що 4 жовтня під час прес-брифінгу Генеральний прокурор Руслан Рябошапка повідомив про початок другого етапу реформи прокуратури за концепцією «Оновлена прокуратура України».
Руслан Рябошапка зазначив, що наразі проводиться аудит проваджень, розслідування яких здійснювала Генпрокуратура. Генеральна прокуратура України з 20 листопада втрачає слідчі повноваження згідно з законом.
Ключове в його баченні органів прокуратури – оновлена, професійна, ефективна та з меншою кількістю прокурорів. На сьогодні кількість прокурорів на душу населення в Україні є однією з найбільших в світі.
Окремо він зазначив, що прокуратура має бути справедливою, як того вимагає суспільство, а прокурори повинні керуватися виключно верховенством права у своїй діяльності, а не обслуговувати політичні чи бізнес-інтереси.
«Особи, які вчинили злочини, повинні бути притягнуті до відповідальності, але це має відбуватися не через 10 років, це має відбуватися якомога швидше», – зауважив Генеральний прокурор.
Підписуйтесь на нас у Facebook, Telegram, Youtube, Instagram. Сподобалася стаття? Пошир її на своїй сторінці: